33. Festival Václava Smoly.

Datum: 17.06.2019 | Vložil: Doubravka Kratochvílová, Brno

Na Festival Václava Smoly jsem do Hulína zavítala po několikáté.Oba festivaly byly krásné, ale ten letošní se mi obzvláště líbil. V sále MKC vládla velice přátelská, srdečná nálada. Možná to bylo i tím, že publikum bylo účinkujícím blíže,není rozptylováno vnějšími vlivy z venku. Nejen já, ale i ostatní s velkým zájmem vystoupení mladých muzikantů si užívali. Svědčí o tom bouřlivý potlesk i s hlasitým ohlasem, pochvalou.
Všem muzikantům se dařilo i ti nejmenší, malí ukázali, že umí. S dojetím jsem je všchny vnímala.
Koncert provázel šarmantním, vtipným moderováním pan dirigent Petr Voříšek a o dokonalé ozvučení všech souborů pečoval pan Ing. Ivo Káňa.
Všem velice děkuji a také mají můj obdiv, že pohotově, rychle zvládli kvůli náhle změně počasí přemístit hudební techniku do sálu MKC.
Poděkování také náleží vedení ZUŠ Hulín a těm, kteří se na pořádání koncertu podíleli.
Rodičům účinkujícíh dětí patří rovněž velký dík.
Letošní Festival je pro mě nezapomenutelný-chválím, chválím.
Velmi mě zaujala výtvarně esteticky moc pěkně výstižně provedena pozvánka-plakát na koncert i to náleží k celkové úrovni koncertu a spokojenosti.
Již nyní se těším na příští rok - na Festival V.S. v Hulíně.
Všechny zdravím a přeji Vám hlavně pevné zdraví.
Doubravka Kratochvílová.

Přidat nový příspěvek